Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest najnowszy raport sanepidu z dnia 17 marca


Jest dobra wiadomość. W powiecie mławskim nie mamy ani jednej osoby z potwierdzoną chorobą i ani jednej hospitalizowanej z powodu podejrzenia koronawirusa. Wzrosła za to liczba osób objętych kwarantanną domową oraz objętych nadzorem epidemiologicznym.


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 17.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 17.03.2020

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 63

liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 13

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0

liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Next
Next
10 miesięcy temu

Władze pilnujcie ludzi na kwarantannie bo chodzą między ludźmi wiadomości iż chodzą po Mławie !

Pyt.
Pyt.
10 miesięcy temu

Co zrobić jak słychać na klatce kaszlącego podejrzanie wyglądającego sąsiada, który ciągle gdzieś chodzi ? Kasłał tak, że domownicy myśleli, że to pies szczeka, widać tez, ze ewidentnie nie zachowuje żadnych zasad bezpieczeństwa ?? Gdzie zgłaszać takie przypadki ??

Ewa
Ewa
10 miesięcy temu
Reply to  Pyt.

Sanepid plac 1 Maja 6

Jeszcze nie cherlak
Jeszcze nie cherlak
10 miesięcy temu
Reply to  Pyt.

To po was. Cała klatka jest oprychana przez niego więc zawirusowana. Wg informacji, wirus żyje 2- 3 dni. Cała klatka do dezynfekcji. Bredze? To dlaczego szkoły itp pomieszczenia dezynfekcja opryskow? Sami sobie odpowiedzcie. Patrzeć jak najpóźniej za 28 dni będziecie też cherlac. A kto wie co za tym pojdzie ludzie mają w kwarantannie siedzieć w domu. Kto ma pewność że nie wychodzą z chałupy? Wersja dla optymistow- nie wychodzi. Realna- wychodzą.

Media
Media
10 miesięcy temu

Oby tak dalej niech Bóg da☺

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x