Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest najnowszy raport sanepidu z dnia 17 marca


Jest dobra wiadomość. W powiecie mławskim nie mamy ani jednej osoby z potwierdzoną chorobą i ani jednej hospitalizowanej z powodu podejrzenia koronawirusa. Wzrosła za to liczba osób objętych kwarantanną domową oraz objętych nadzorem epidemiologicznym.


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 17.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 17.03.2020

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 63

liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 13

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0

liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Next
Next
4 lata temu

Władze pilnujcie ludzi na kwarantannie bo chodzą między ludźmi wiadomości iż chodzą po Mławie !

Pyt.
Pyt.
4 lata temu

Co zrobić jak słychać na klatce kaszlącego podejrzanie wyglądającego sąsiada, który ciągle gdzieś chodzi ? Kasłał tak, że domownicy myśleli, że to pies szczeka, widać tez, ze ewidentnie nie zachowuje żadnych zasad bezpieczeństwa ?? Gdzie zgłaszać takie przypadki ??

Ewa
Ewa
4 lata temu
Reply to  Pyt.

Sanepid plac 1 Maja 6

Jeszcze nie cherlak
Jeszcze nie cherlak
4 lata temu
Reply to  Pyt.

To po was. Cała klatka jest oprychana przez niego więc zawirusowana. Wg informacji, wirus żyje 2- 3 dni. Cała klatka do dezynfekcji. Bredze? To dlaczego szkoły itp pomieszczenia dezynfekcja opryskow? Sami sobie odpowiedzcie. Patrzeć jak najpóźniej za 28 dni będziecie też cherlac. A kto wie co za tym pojdzie ludzie mają w kwarantannie siedzieć w domu. Kto ma pewność że nie wychodzą z chałupy? Wersja dla optymistow- nie wychodzi. Realna- wychodzą.

Media
Media
4 lata temu

Oby tak dalej niech Bóg da☺

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x