Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Antywirusowy rap” podbija internet [zobacz video]


Akcja „Zostań w domu” rozwija się, zyskując nowe formy. Ostatnio jedną z najbardziej popularnych w sieci jest „Antywirusowy rap”. Tę piosenkę nagrał Karol Koprukowiak z dziećmi, którzy uwielbiają wspólnie muzykować. Razem więc stworzyli piosenkę o koronawirusie. Jej wykonanie przez bardzo młodych solistów podbiło serca internautów i naprawdę zachęca do pozostawania w domach i zachowania zasad ostrożności wobec koronawirusa. 


– Koronawirusie chcesz dostać tu się. Lecz my się nie damy, bo z domu się nie ruszamy! – śpiewa gestykulując Helenka.

– Myję ręce często, mydło nakładam gęsto i jeszcze to złapcie – nie kaszlę na babcię – rapuje jej starszy brat Jonasz.

Zresztą przyznać trzeba, że mimo obaw jakie wzbudza rozszerzająca się epidemia, polscy internauci nie tracą ducha i poczucia humoru.  W sieci krąży dużo dowcipów i memów opisujących zabawne sytuacje i zachowania. Nam się podobał np. żart typu ogłoszenie matrymonialne.

„Samotny pan z dużym zapasem papieru toaletowego, pozna samotną panią z zapasem makaronu”

Dla zwolenników zwalczania wirusa alkoholem polecamy hasło: „Weź litra od razu i siedź w domu, zamiast 10 razy przychodzić po setkę. Nie pomagaj wirusowi!”.

Jeżeli znacie takie śmiesznostki, zachęcamy, podzielcie się nimi w komentarzach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x