Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WODKAN zamknięty do odwołania


Od dzisiaj Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” zostaje zamknięty do odwołania. Obsługa klientów będzie się odbywać wyłącznie zdalnie poprzez Internet oraz telefonicznie. Zawieszone zostały także wyjścia pracowników odczytujących wskazania wodomierzy w terenie.


Takie działania mają związek z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w kraju. Jednocześnie zakład uspokaja, że te działania nie mają żadnego wpływu na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x