Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tenis wrócił na salony. W open najlepszy Grzybicki


W gminie Stupsk można pograć nie tylko w piłkę nożną. Na hali sportowej w Morawach odbył się otwarty turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy. Do rywalizacji przystąpiło aż trzydziestu jeden zawodników.


To duża liczba, zważywszy na fakt, że tenisowe zawody debiutowały dopiero w sportowym kalendarzu. Najwięcej śmiałków wystartowało w kategorii open. O prymat walczyło dwudziestu dwóch tenisistów.

Wszystkich pogodził Janusz Grzybicki z Mławy. W finale pokonał swojego krajana Wojciecha Sieradzkiego. Na trzecim finiszował Wojciech Pogorzelski z Wieczfni Kościelnej.

W grupie wiekowej 2010 główne trofeum trafiło w ręce Szymona Mielnickiego. Natomiast wśród starszych uczniów szkół podstawowych brylował Jakub Dobies. Wyprzedził w klasyfikacji generalnej Wiktora Rydzewskiego i Sebastiana Ptaszczyńskiego.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x