Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłowo pożegnało Barbarę Jatczak


W minioną sobotę w Szydłowie odbył się pogrzeb Barbary Jatczak, wieloletniej prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w tej miejscowości.


Mszę świętą w parafialnym kościele koncelebrowali obecny proboszcz ks. Cezary Maruszewski i poprzedni ks. Andrzej Skorłutowski. Zmarłą pożegnała najbliższa rodzina, sąsiedzi i znajomi. Śp. Barbara Jatczak zmarła w wieku 81 lat i spoczęła w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Szydłowie. Mieszkańcy gminy zapamiętali ją przede wszystkim z racji pełnionej społecznie od 2007 roku funkcji prezesa Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Była organizatorem wielu spotkań tego koła przy okazji różnych świąt i uroczystościach, a także wspólnych wyjazdów do miejsc pamięci narodowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x