Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprawdź, czy twoje dziecko dostało się do przedszkola i złóż potwierdzenie


Jak informuje mławski ratusz, 13 marca br. zostały podane przez komisje rekrutacyjne do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych biorących udział w rekrutacji do publicznego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2020/2021.


Od 16 do 18 marca 2020 r. do godz. 16:00 rodzice dzieci zakwalifikowywanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych będą mieli możliwość potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do placówki poprzez system internetowy, tak jak w przypadku składania wniosku o przyjęcie dziecka do placówki.

Link do potwierdzania woli:
https://nabor.pcss.pl/mlawa/przedszkole/logowanie

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 31 ust. 10 ustawy Prawo oświatowe (Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), każdemu dziecku niezakwalifikowanemu w procesie rekrutacji zamieszkałemu na terenie Miasta Mława burmistrz wskaże miejsce wychowania przedszkolnego lub rocznego przygotowania przedszkolnego nie później niż przed rozpoczęciem postępowania uzupełniającego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x