Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski szpital z nowymi respiratorami


fot.ilustracyjne


Wyposażenie mławskiego szpitala wzbogaci się o co najmniej jeden nowy respirator i to jest już pewne. Możliwe, że uda się też wygospodarować środki na zakup również drugiego takiego aparatu. Planowany zakup tych urządzeń wiąże się z doposażeniem szpitali w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa. Dzisiaj mławski szpital posiada na wyposażeniu kilka respiratorów, są to jednak już urządzenia dość długo w szpitalu eksploatowane.

– Ja już wcześniej występowałem do wojewody o środki na respirator. Teraz wystąpiliśmy o środki z rezerwy Ministra Finansów i takie otrzymaliśmy, z przeznaczeniem  na zakup respiratora i innych środków ochrony osobistej. Staramy się tak przesunąć te środki, aby wygospodarować kwotę na zakup drugiego respiratora. Ten pierwszy powinien być w szpitalu w ciągu najbliższych dwóch tygodni – informuje Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Media
Media
1 rok temu

Dziękujemy ludziom którzy robią to dla Mławy nie chwaląc się głośno.

get
get
1 rok temu

szkoda że to nie od Jurka,czym się chwalić ,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x