Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski szpital z nowymi respiratorami


fot.ilustracyjne

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Wyposażenie mławskiego szpitala wzbogaci się o co najmniej jeden nowy respirator i to jest już pewne. Możliwe, że uda się też wygospodarować środki na zakup również drugiego takiego aparatu. Planowany zakup tych urządzeń wiąże się z doposażeniem szpitali w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa. Dzisiaj mławski szpital posiada na wyposażeniu kilka respiratorów, są to jednak już urządzenia dość długo w szpitalu eksploatowane.

– Ja już wcześniej występowałem do wojewody o środki na respirator. Teraz wystąpiliśmy o środki z rezerwy Ministra Finansów i takie otrzymaliśmy, z przeznaczeniem  na zakup respiratora i innych środków ochrony osobistej. Staramy się tak przesunąć te środki, aby wygospodarować kwotę na zakup drugiego respiratora. Ten pierwszy powinien być w szpitalu w ciągu najbliższych dwóch tygodni – informuje Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Media
Media
11 miesięcy temu

Dziękujemy ludziom którzy robią to dla Mławy nie chwaląc się głośno.

get
get
11 miesięcy temu

szkoda że to nie od Jurka,czym się chwalić ,

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x