Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest nowy komunikat mławskiego sanepidu


Ponad dwukrotnie wzrosła liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym w naszym powiecie, jest ich już 50, kwarantanną objęte są 4 osoby,, brak jest osób hospitalizowanych i co najważniejsze, nie ma osób z potwierdzonym wynikiem dodatnim.

Poniżej pełna treść komunikatu:

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 15.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 16.03.2020

  • liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym50
  • liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 4
  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 0
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim0
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Teresa
Gość
Teresa

Ludzie są nieodpowiedzialni…przyjechali z krajów gdzie panuje epidemia i nie zgłaszają się do sanepidu … nie zostają w domach tylko swobodnie poruszają się wśród sąsiadów, znajomych i nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie stwarzają …żarty się skończyły… bądźmy odpowiedzialni

mławianka
Gość
mławianka

Znasz takich? – Zgłoś. Wykaż się odpowiedzialnością. Tu nie ma żartów. Chyba zależy ci na życiu swoim i swoich bliskich. Info na portalu nic nie da.
Wszystko można zgłaszać anonimowo. Jakiż problem.
Nie znasz – to powtarzaj plotek, bo robisz z igły widły powtarzając zasłyszane informacje.

Ewka
Gość
Ewka

LG powinno wstrzymać produkcję dlaczego to się nie dzieje…

Mlawianka
Gość
Mlawianka

Słuchajcie ludzie kochani jesteśmy bezsilni na to świństwo Jest to przykre ale prawdziwe.Zostało nam dbać o innych i siebie Dziś nie ważne wielkie pieniądze urlopy itd tylko życie.

wirus
Gość
wirus

Suche dane i w dodatku niekompletne. Gdzie informacje ile z tych osób zostało podanych testowi.
Jednym słowem zbierając wszystkie informacje z lokalnych pras jesteśmy nieprzygotowani w naszym sub. regionie.
Patrząc nawet na ten artykuł w portalu ciechanowinaczej.pl – Kolejni pacjenci w Ciechnowie czekają na wyniki badań.
– wykonano tylko 20 badań – szok

Wwww
Gość
Wwww

Chciałbym wiedzieć ile osób zostało podanych testowi. Te dane nie sa do końca uspokajające czytając artykuł na portalu ciechanowinaczej.pl
Jednym słowem nasz region nie jest przygotowany.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Redakcja nie poda bo nie mają takiej wiedzy- raczej. Ja nadal oczekuje PRAWDZIWEJ INFORMACJI czy jest chora osobą czy nie. Redakcja- ODWAGI.

Ewka
Gość
Ewka

Ja odnosze wrażenie iż niektórzy ludzie myślą ze ich to nie dotyczy.Jestem zdrowy nie chorowlalem siła moc a co tam mam to gdzieś Ale nie wiadomo jak organizm zareaguje.Więc przestrzegamy zasad i stosujemy się do nich bezwarunkowo!

Bucek
Gość
Bucek

W carrefour w sobotę widziałem babcie z wnuczkiem na zakupach

mlawiAnka
Gość
mlawiAnka

Prośba i apel. Byłam dziś zrobić zakupy dla starszej osoby, z przykrością muszę stwierdzić, że mimo iż w sklepach wiszą tablice informacyjne o koronawirusie i prośby, by zachowywać dystans między sobą, wielu klientów tego nie przestrzega, mało tego, ludzie kaszlą i kichają nie zasłaniając twarzy 🙁 Proszę, myślcie o innych!