Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiat żuromiński i ciechanowski. Trzy przypadki z podejrzeniem koronawirusaPodejrzenie koronawirusa u dwóch osób z powiatu żuromińskiego i u jednej w Ciechanowie, wszystkie te osoby są hospitalizowane i przebywają w szpitalu na oddziale zakaźnym w Ciechanowie.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żurominie z dnia 14.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu żuromińskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

  • liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 27

  • liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 0

  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 2

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ciechanowie z dnia 14.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu Ciechanowskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19:

  • liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 53

  • liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 3

  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1

red.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x