Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciało mężczyzny w Seraczu [zobacz foto]


Dzisiaj (14 marca) rano w rzece Seracz w pobliżu skrzyżowania ulicy Targowej i Padlewskiego znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Czynności na miejscu prowadzą policjanci mławskiej komendy w obecności prokuratora.


Ciało mężczyzny wydobyli strażacy. Obecnie trwają jeszcze czynności Policji. W tej chwili nie wiadomo nic o tożsamości denata, nie wiadomo również jaka jest przyczyna zgonu i czy mogły się do niego przyczynić osoby trzecie.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Denat
Denat
10 miesięcy temu

Tytuł sugeruje, że wchodząc zobaczysz zdjęcie ciała mężczyzny w seraczu… Tymczasem zdjęcie to dość niefortunnie wykadrowana reklama sklepu, zaraz zaraz, co tam jest napisane???

oko
oko
10 miesięcy temu
Reply to  Denat

A chciałbyś zobaczyć zdjęcie twarzy denata z profilu czy en face? A tak poważnie, to jedyny portal gdzie regułą są autentyczne fotki. Nie chcesz, nie oglądaj i tyle, po co te złośliwości?

Guma policyjna
Guma policyjna
10 miesięcy temu

Tak to już jest wojna o papier toaletowy

Mławiak
Mławiak
10 miesięcy temu
Reply to  Guma policyjna

Chyba ty jesteś pęknięta guma…

Viola
Viola
10 miesięcy temu
Reply to  Guma policyjna

Darujcie sobie takie żałosne komentarze. Trochę szacunku i kultury!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x