Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciało mężczyzny w Seraczu [zobacz foto]


Dzisiaj (14 marca) rano w rzece Seracz w pobliżu skrzyżowania ulicy Targowej i Padlewskiego znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Czynności na miejscu prowadzą policjanci mławskiej komendy w obecności prokuratora.


Ciało mężczyzny wydobyli strażacy. Obecnie trwają jeszcze czynności Policji. W tej chwili nie wiadomo nic o tożsamości denata, nie wiadomo również jaka jest przyczyna zgonu i czy mogły się do niego przyczynić osoby trzecie.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Denat
Denat
1 rok temu

Tytuł sugeruje, że wchodząc zobaczysz zdjęcie ciała mężczyzny w seraczu… Tymczasem zdjęcie to dość niefortunnie wykadrowana reklama sklepu, zaraz zaraz, co tam jest napisane???

oko
oko
1 rok temu
Reply to  Denat

A chciałbyś zobaczyć zdjęcie twarzy denata z profilu czy en face? A tak poważnie, to jedyny portal gdzie regułą są autentyczne fotki. Nie chcesz, nie oglądaj i tyle, po co te złośliwości?

Guma policyjna
Guma policyjna
1 rok temu

Tak to już jest wojna o papier toaletowy

Mławiak
Mławiak
1 rok temu
Reply to  Guma policyjna

Chyba ty jesteś pęknięta guma…

Viola
Viola
1 rok temu
Reply to  Guma policyjna

Darujcie sobie takie żałosne komentarze. Trochę szacunku i kultury!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x