Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wróblewski sięgnął po brąz


Prawie 200 kickboxerów z 48 klubów wystąpiło w weekend w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Krynicy Zdroju. Wśród uczestników nie zabrakło mławskiego akcentu.


W Pucharze Polski w Krynicy Zdroju rywalizowano w formułach kick light, pointfighting i K1 Rules. Nasz reprezentant nie ograniczył się do samego udziału. W kategorii wagowej 80 kilogramów sięgnął po brązowy medal.

Robert stoczył trzy walki. Inauguracyjną wygrał w wyjątkowo pewnym stylu. Świadczy o tym przede wszystkim wynik 3:0.

Półfinał przyniósł zacięty bój. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero za sprawą rzutu monetą. Werdykt okazał się niekorzystny dla naszego wojownika. Na szczęście nie rozpamiętywał go  zbyt długo. W pojedynku o trzecie miejsce dominował na całego. Do domu wrócił z brązowym medalem.

Na co dzień mławianin trenuje pod okiem Łukasza Wróblewskiego i w klubie Husaria Mława.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x