Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiosna w przyrodzie, wiosenne kwiaty wokół ratusza, a jak w waszych ogrodach?


Jedną z wiosennych cech, niepowtarzalnych w żadnej innej porze roku, są pojawiające się w jeszcze szarym otoczeniu piękne kolory rozkwitających roślin. Taki barwny, żółto – fioletowy kobierce bratków pojawiły się już przedwczoraj w centrum miasta – pod pomnikiem Jana Pawła II i ratuszem. To kolejna oznaka, że wiosna nadobne zagościła w Mławie. I ciekawi jesteśmy czy w ogrodach naszych czytelników też już widać wiosnę?


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x