Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Posprzątajmy razem nad Zalewem Ruda


Polski Związek Wędkarski, Koło w Mławie serdecznie zaprasza wędkarzy, ale także wszystkich sympatyków spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, którym zależy na czystości naszego otoczenia do wspólnego sprzątnięcia terenu wokół Zalewu Ruda.

Akcję zaplanowano w dniu 22 marca 2020 r. (niedziela) od godz. 11.00, zbiórka na kąpielisku.

Organizator gwarantuje rękawiczki oraz worki na śmieci, a po akcji wspólną biesiadę przy gorącym posiłku.

Zachęcamy do uczestnictwa w akcji!  Posprzątajmy razem świat wokół nas. Niech takie akcje, zachęcą nas wszystkich do utrzymania w czystości terenów, gdzie czas spędzają hobbyści, czy rekreacyjnie całe rodziny.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Były
Gość
Były

A co Panie Burmistrzu (LIKWIDATORZE !!! ) z pomostem ? Tego Ci nie zapomnimy! Proszę dotrzymać zobowiązań ( przynajmniej słownych ) dotyczących niewielu atrakcyjnych charakterystycznych punktów w okolicach Mławy, którymi Pan zarządza.