Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jedni wystartowali, inni odpoczywają. Złoto Amelii


W nadchodzący weekend w Warszawie miały się odbyć się prestiżowe pływackie zawody Grand Prix Puchar Polski. Z najlepszymi zawodnikami z kraju mieli się ścigać najstarsi zawodnicy mławskiego Płetwala. Jednak ze względu na zagrożenie epidemią koronowirusa impreza została odwołana.


Za to w stolicy powalczyli pływacy z rocznika 2008. W pierwszej rundzie Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego wzięło udział siedmioro reprezentantów naszego klubu. Swoje umiejętności zaprezentowali Mieszko Sadza, Natalia Orzech, Zuzanna Deręgowska, Weronika Cieślak, Gabriela Rachuba, Kaja Kamińska i Amelia Butryn.

Cztery wymienione na końcu dziewczęta powalczyły w sztafecie. Na dystansie 4×100 metrów stylem zmiennym wywalczyły szóstą lokatę.

Jeśli chodzi o zmagania indywidualne, rekordów życiowych nie zabrakło. Ta sztuka udała się  wszystkim mławianom – Rachuba pobiła nawet trzy „życiówki”. Natomiast na podium przedarła się tylko Butryn. Na 200 metrów stylem klasycznym sięgnęła po złoto.

Dokonania mławian można prześledzić na stronie https://www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=621818&clubId=77807

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x