Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień kobiet i tych małych i tych dużych


8 marca to szczególny dzień dla kobiet tych dużych i tych małych. Chłopcy z grupy Biedronki w MPS nr 3 w Mławie okazali się prawdziwymi dżentelmenami wręczając kwiatki, oraz medale i legitymacje ,,SUPER DZIEWCZYNKI” Wspólna zabawa nie miała końca. Chłopcy przez cały dzień starali się być mili i pomocni dziewczynkom. Obiecali być zawsze tak wspaniałymi kolegami.


źródło i fot. MPS 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x