Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wojewoda Mazowiecki: Pod nadzorem znajdują się obecnie 2354 osoby, kwarantanną lub izolacją objęto 27


Wojewoda Mazowiecki i Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują, że zostały potwierdzone kolejne przypadki wystąpienia wirusa COVID-19 w Polsce. Dwa przypadki zachorowania zostały stwierdzone w województwie mazowieckim. Ministerstwo Zdrowia podaje, że w całej Polsce  17  osób jest  zakażonych koronawirusem.


– Pacjenci są hospitalizowani, a osoby, które miały z nimi kontakt są identyfikowane i obejmowane kwarantanną. W województwie mazowieckim pod obserwacją w szpitalach celem wykluczenia zachorowania na COVID-19 przebywa obecnie 27 osób. W województwie mazowieckim pod nadzorem epidemiologicznym służb sanitarnych znajduje się obecnie 2354 osoby. Kwarantanną lub izolacją objętych jest 27 osób – poinformował dziś Wojewoda Mazowiecki.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie pozostaje w stałym kontakcie ze wszystkimi instytucjami, służbami, inspekcjami oraz strażami mającymi związek z działaniami epidemiologicznym.

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2, to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną.

Główny Inspektor Sanitarny przypomina też podstawowe zasady profilaktyki i unikania przenoszenia wirusa.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wiocha
Wiocha
1 rok temu

Świat upada.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x