Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czasowy zakaz odwiedzin w mławskim szpitalu


Mławski szpital w miniony piątek wprowadził czasowy zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych na wszystkich oddziałach. Zakaz obowiązywać ma aż do odwołania.


– To procedura ostrożnościowa, związana z wiosennymi przeziębieniami, które coraz częściej obserwujemy u odwiedzających. Taką procedurę szpital w przeszłości wielokrotnie stosował, nie ma ona bezpośredniego związku z koronawirusem. W wyjątkowych przypadkach możliwe jest odwiedzanie chorych np. w hospicjum, takie prośby rozpatrujemy indywidualnie, po konsultacji z oddziałową – wyjaśnia Waldemar Rybak, dyrektor SP ZOZ w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
korek
korek
1 rok temu

„Kontrole będą przede wszystkim w autobusach, gdzie jest więcej niż osiem osób. Kontrole będą również w pociągach” a co z ludźmi, którzy indywidualnie przekraczają granice np. samochodem, co z kierowcami samochodów ciężarowych – są zdani na siebie…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x