Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny wypadek pod Przasnyszem! Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne


Dziś na trasie Przasnysz – Mchowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym ranne zostały trzy osoby, a jedna poniosła śmierć na miejscu.

O zdarzeniu poinformowało Ratownictwo Medyczne Przasnysz.

Dzisiaj (8 marca) na trasie Przasnysz – Mchowo doszło do wypadku drogowego. Na razie wiadomo jedynie, że w zdarzeniu śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, trzy pozostałe osoby podróżujące pojazdem zostały ranne.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
GET
Gość
GET

to cud że ktoś przeżył,będziemy zgadywać kto prowadził