Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drogowcy się nie mylą. Nastała wiosna


Wiosnę w przyrodzie mamy już od dawna. Przyszła dużo wcześniej niż ta kalendarzowa. Jej pierwsze oznaki można było już dawno zaobserwować w lasach i ogrodach. Przyleciały dzikie gęsi, pojawiły się żurawie i czaple, kwitła leszczyna i przebiśniegi.


W ostatnich dniach przysłowiową „kropkę nad i” postawili drogowcy usuwając rozciągnięte wzdłuż ważniejszych dróg siatki przeciwśnieżne. To nieomylna oznaka, że nastała wiosna. Pozostało nam jedynie oczekiwać przylotu bocianów, no i w szkołach dnia wagarowicza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

Jak nie było zimy to tylko czekać na suszę. Nie ma się co cieszyć z katastrofy klimatycznej.

Obserwator przyrody.
Obserwator przyrody.
2 lata temu

Bociany są już w naszym regionie od połowy lutego.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x