Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Olszewo – Borzymy. Pożar obory [zobacz foto i live]


Pożar w jednym z gospodarstw w miejscowości Olszewo – Borzymy (gm. Stupsk). Pożar wybuchł w dużej oborze, w której przebywały zwierzęta. Na miejscu działania gaśnicze prowadzi co najmniej pięć zastępów straży pożarnej. 


Aktualizacja:

Pożar pojawił się na poddaszu obory o wymiarach 33×8 metra. Dzięki szybkiej reakcji strażaków straty są stosunkowo niewielkie. Spaleniu uległo około 70 m kw. dachu oraz kilka bel słomy. Wewnątrz budynku znajdowało się kilkanaście byków, kilka krów i kilka cieląt. Część zwierząt została ewakuowana, część nie wymagała ewakuacji. Z pożarem walczyło 8 zastępów straży pożarnej.

red. 

Pożar obory Olszewo-Borzymy. Pali się budynek gospodarczy, w środku są zwierzęta.

Opublikowany przez codziennikmlawski.pl Piątek, 6 marca 2020

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x