Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na skrzyżowaniu Kościuszki i Słowackiego [zobacz fot.]


Zderzenie Nissana i VW Sharana na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Słowackiego. Jeden z kierowców odniósł poważniejsze obrażenia i trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.  Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława, które zabezpieczają uszkodzone pojazdy. Ruch odbywa się wahadłowo. Policja ustala okoliczności zdarzenia,m.in. bada również trzeźwość kierowców.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Iwona
Gość
Iwona

Całe szczęście, że nikt akurat nie szedł chodnikiem!

Miki
Gość
Miki

A to nie auto [wymoderowano] z Kościuszki

Nieznany
Gość
Nieznany

Hahahaha no padne, chwile wcześniej kierowca czerwonego auta pajacował na parkingu na Słowackiego. Dobrze mu tak.

Ktos
Gość
Ktos

Był podobno nieźle pijany

Nieznany
Gość
Nieznany

Hahahaha no padne, a chwile wcześniej ten czerwony pajacowal na parkingu na Słowackiego, ruszal jak i hamował z piskiem.

oooooooooooo
Gość
oooooooooooo

No i się rozegrało ! Tam jest tak słaba widoczność – wszystko dzięki parkującym na Kościuszki. Jak się wyjeżdża z Zachodniej bardzo kiepska widoczność bo parkują na ulicy. Zrobili szkołę- o parkingu zapomnieli. To samo blok.

Kierowca
Gość
Kierowca

Trzeba zgłaszać na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Sprawdziłem, działa. Kilka zgłoszeń i nagle Policja zaczyna zauważać problem.

Mławianin
Gość
Mławianin

Widoczność widocznością ale jeden z nich z piskiem opon wyjechał z pod bloku przejechał 100m i przywalił na skrzyżowaniu.
Przygłup jakiś.

Alex
Gość
Alex

Dokładnie. Nie da się tam jezdzic teraz. Po obu stronach poustawiane samochody. Wyjazd z Ordona czasami jest praktycznie niemożliwy bo nie widać czy coś jedzie czy nie bo pobocza obstawione od Słowackiego do ronda. Bardzo proszę Redakcję Codziennika o zainteresowanie tą sprawą Starostwa, UM i Policji.