Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie za Konopkami


Na drodze wojewódzkiej 615 za Konopkami kierowca samochodu osobowego marki Alfa Romeo wypadł z drogi i dachował. Kierowca pojazdu podróżował sam, nie odniósł poważniejszych obrażeń i o własnych siłach opuścił auto. Na miejscu wypadku jest zastęp PSP z Ciechanowa (do zdarzenia doszło już na terenie powiatu ciechanowskiego)  jeden zastęp PSP Mława oraz OSP Stupsk. Do zdarzenia doszło dzisiaj (5 marca) kilka minut przed godziną 14-tą.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x