Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Srebro dla drużyny naszych policjantów, najlepszy bramkarz z Mławy


W sobotę, 29 lutego 2020 roku, w Przasnyszu odbył się XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przasnyszu.


Rywalizowało sześć drużyn, które reprezentowały Komendy Powiatowe Policji w: Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Pułtusku i Przasnyszu. W turnieju udział wzięła również drużyna z 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Jednostkę Wojskową w Przasnyszu, drugie – drużyna z KPP w Mławie, a trzecie – drużyna z KPP w Pułtusku.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary i dyplomy. Pamiątkowe statuetki wręczono również sędziom oraz najlepszym zawodnikom turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Kamil Nowicki z KPP Mława.

źródło i fot. KPP Przasnysz/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x