Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pod kołami Pendolino zginęła 13-letnia działdowianka


fot. ilustracyjne


Wczoraj wieczorem informowaliśmy o tragicznym wypadku na trasie kolejowej w okolicach wiaduktu w miejscowości Kisiny (powiat działdowski).  Według wstępnych informacji działdowskiej policji pociąg Pendolino relacji Gdynia – Rzeszów śmiertelnie potrącił jakąś osobę.

Na początku służby ratunkowe nie mogły ustalić tożsamości, a nawet płci tej osoby. Dziś policja potwierdziła, że była to 13-letnia dziewczynka.
– Osobą, która została potrącona jest 13-letnia mieszkanka Działdowa – potwierdziła sierż.szt. Justyna Nowicka.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x