Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O kobietach lirycznie i na wesoło. Mławski Dzień Kobiet w Działdowie


Działdowska Agencja Rozwoju i Galeria „13” zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej Janusza Dębskiego pt. „Kobieta w sztuce” oraz wieczorek poetycko-muzyczny. 


Wystąpią w nim mławskie poetki Helena Grącka, Anna Sowa –Matalińska i duet muzyczny w składzie Monika Cichocka (śpiew), Jarosław Aftyka(klawisze). Motywem przewodnim wszystkich wierszy i utworów  będzie miłość i kobieta. Dodatkowo Maria Świtoń przedstawi powiedzenia,  kawały i inne ciekawostki o kobietach. Nie zabraknie także konkursów i słodkiego poczęstunku. Cała impreza odbędzie się w sobotę 7 marca o godz.1700 w siedzibie DAR-u, ul. Polna 11a.

Zapraszają Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x