Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Straszna śmierć na torach pod Kisinami.  Nie można zidentyfikować ofiary


fot. ilustracyjne


Dzisiaj (2 marca) przed godziną 17-tą pociąg Pendolino, relacji Gdynia – Rzeszów potrącił śmiertelnie na torach jedną osobą. Do tragedii doszło na wysokości wiaduktu w pobliżu miejscowości Kisiny (pow. działdowski). Ruch pociągów pomiędzy Iłowem a Działdowem  jest wstrzymany.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia.   Na miejscu jest prokurator. Jednak na razie płeć ani tożsamość osoby, która poniosła śmierć nie jest potwierdzona, ze względu na stan ciała – informuje oficer prasowy sierż.szt. Justyna Nowicka  z KPP Działdowo.

Pociąg Pendolino po zmianie załogi pojedzie dalej, nie było konieczności przemieszczania jego pasażerów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x