Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Badania nie potwierdziły koronawirusa u pacjentki ciechanowskiego szpitala


Wykonane w Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie badana, nie potwierdziły zakażenia koronawirusem u młodej kobiety, która po powrocie  z Włoch, od czwartku przebywała na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.

22-letnia mieszkanka rejonu płońskiego do ciechanowskiego szpitala trafiła w czwartek z objawami podobnymi za tych, jakie występują przy koronawirusie. Została hospitalizowana w pełnej izolacji  i wykonano niezbędne badania, w tym w kierunku zakażenia tym wirusem.

Jeszcze w niedzielę szpital otrzymał z Państwowego Zakładu Higieny wynik badań w kierunku koronawirusa i był on ujemny, a więc pacjentkę można było wypisać do domu. Tak więc, na szczęście nie ma (przynajmniej na razie) w naszym rejonie, żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia tym właśnie „chińskim wirusem”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Marcin
Gość
Marcin

Też chyba złapałem tego wirusa po sobotniej libacji. Wczoraj wymioty i silna biegunka, czy są to takie objawy? Pewnego razu to myślałem, że wysram wszystkie grzechy i z dup.y wyzione Alladyna. Ale na szczęście to tylko fałszywy alarm

get
Gość
get

Hmmm-gdybyś nie była-był zaślepiony powinnaś wiedzieć że w sytuacji zagrożenia dane te monitorują międzynarodowe urzędy ,PIS robi wiele dobrego ,dawni ubecy i ich potworki mają czego żałować trudno,ubeckich emerytur już nie będzie,I81wM

get
Gość
get

a tak -opozycja- czekała na tego wirusa ,skandal,

Hmmm...
Gość
Hmmm...

Nie ciesz się tak, zagraniczne media podają, że już kilka osób zmarło w Polsce na koronawirusa, a kilkaset jest zakażonych – chyba nie wyssały tego z palca?
Tak zakłamanego i reżimowego rządu to Polska jeszcze nie miała po 1989 roku jakim jest rząd PIS.

No raczej
Gość
No raczej

Panikarze

Hmmm...
Gość
Hmmm...

Nie są takimi panikarzami jak ci się wydaje.
nasz rząd zamiata wszystko pod dywan.
Polska nie jest przygotowana w ogóle na koronawirusa.
Oglądałeś filmik dziewczyny ze szpitala w Krotoszynie? Czytałeś denne tłumaczenia Ministerstwa?