Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Badania nie potwierdziły koronawirusa u pacjentki ciechanowskiego szpitala


Wykonane w Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie badana, nie potwierdziły zakażenia koronawirusem u młodej kobiety, która po powrocie  z Włoch, od czwartku przebywała na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie.


22-letnia mieszkanka rejonu płońskiego do ciechanowskiego szpitala trafiła w czwartek z objawami podobnymi za tych, jakie występują przy koronawirusie. Została hospitalizowana w pełnej izolacji  i wykonano niezbędne badania, w tym w kierunku zakażenia tym wirusem.

Jeszcze w niedzielę szpital otrzymał z Państwowego Zakładu Higieny wynik badań w kierunku koronawirusa i był on ujemny, a więc pacjentkę można było wypisać do domu. Tak więc, na szczęście nie ma (przynajmniej na razie) w naszym rejonie, żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia tym właśnie „chińskim wirusem”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lata temu

Też chyba złapałem tego wirusa po sobotniej libacji. Wczoraj wymioty i silna biegunka, czy są to takie objawy? Pewnego razu to myślałem, że wysram wszystkie grzechy i z dup.y wyzione Alladyna. Ale na szczęście to tylko fałszywy alarm

get
get
3 lata temu

Hmmm-gdybyś nie była-był zaślepiony powinnaś wiedzieć że w sytuacji zagrożenia dane te monitorują międzynarodowe urzędy ,PIS robi wiele dobrego ,dawni ubecy i ich potworki mają czego żałować trudno,ubeckich emerytur już nie będzie,I81wM

get
get
3 lata temu

a tak -opozycja- czekała na tego wirusa ,skandal,

Hmmm...
Hmmm...
3 lata temu
Reply to  get

Nie ciesz się tak, zagraniczne media podają, że już kilka osób zmarło w Polsce na koronawirusa, a kilkaset jest zakażonych – chyba nie wyssały tego z palca?
Tak zakłamanego i reżimowego rządu to Polska jeszcze nie miała po 1989 roku jakim jest rząd PIS.

No raczej
No raczej
3 lata temu

Panikarze

Hmmm...
Hmmm...
3 lata temu
Reply to  No raczej

Nie są takimi panikarzami jak ci się wydaje.
nasz rząd zamiata wszystko pod dywan.
Polska nie jest przygotowana w ogóle na koronawirusa.
Oglądałeś filmik dziewczyny ze szpitala w Krotoszynie? Czytałeś denne tłumaczenia Ministerstwa?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x