Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W lesie pod Nosarzewem Borowym powiesił się młody mężczyzna. Trwa reanimacja


fot. ilustracyjne

W kompleksie leśnym niedaleko Nosarzewa Borowego przypadkowy świadek odkrył wiszącego na drzewie  młodego mężczyznę. Strażacy uwolnili wiszącego i prowadzą resuscytację krążeniowo – oddechową. Poszkodowany został przekazany pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Nadal trwa akcja reanimacyjna.  Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z PSP Mława i OSP z Szydłowa, na miejscu jest też policja.

Z ostatniej chwili.

Ratownikom nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ofiara to 28-letni mężczyzna. 

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Robson
Gość
Robson

Spoczywaj w pokoju.