Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To już dziś!!! Zapraszamy na Joker Mława Cup!


Stowarzyszenie Joker Mława oraz Dyrektor Mławskiej Hali Sportowej pragną zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na Joker Mława Cup, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Futsalu. Turniej zorganizowany zostanie w sobotę 29 lutego w Mławskiej Hali Sportowej. Zawody rozpoczynają się od godziny 12.00.


W zawodach już dziś udział potwierdziły bardzo mocne ekipy, które są aktualnymi mistrzami swoich lokalnych liga futsalowych lub halowych. Są to między innymi: Reckitt Benckiser (Mistrz Ciechanowa), Dream Team (Mistrz Nowego Dworu Mazowieckiego), Pal-Rob Płońsk (Mistrz Płońska), Czarki (Mistrz Przasnysza). Ponadto gościnnie wystąpi Reprezentacja Ligi Fanów, czyli największej ligi halowej w Warszawie oraz Oldboy Brodnica. 

Ciekawostką jest, ze oprócz samego turnieju zaplanowano wiele imprez towarzyszących. I tak nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie całego turnieju animatorzy przeprowadzać będą konkursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w których wygrać będzie można cenne nagrody m.in.: koszulki i gadżety Legii Warszawa, sprzęt sportowy i elektroniczny itp. Zaplanowano również loterię i kilka innych atrakcji dla publiczności, zawodników i sponsorów.

Nagrodami w turnieju są oprócz tradycyjnych pucharów i dyplomów vouchery na sprzęt sportowy na odpowiednio 1500zł, 900zł i 500zł za zajęcie trzech pierwszych miejsce. Dodatkowo przewidziano nagrody indywidualne na najlepszych zawodników.

Organizatorzy liczą na waszą obecność!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x