Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy uratowali kota z lękiem wysokości?


Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego taki kot potrafi wdrapać się nie tylko na płotek, ale też na czubek całkiem wysokiego drzewa, ale już nie potrafi samodzielnie zejść? Kto wie, może wiąże się to z lękiem wysokości?


Dwa dni temu strzegowscy strażacy wyruszyli na ratunek właśnie w takim przypadku. Nie zastanawiali się jednak dlaczego ten właśnie kot nie potrafił zejść z wysmukłego świerka. Przystawili drabinę i ruszyli na ratunek. Przecież nie mogło być inaczej i ta akcja skończyła się sukcesem. Czy jednak sam zainteresowany doceni poświęcenie strzegowskich druhów?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x