Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy z tytułem. Dla kogo wicemistrzostwo?Trzeciego marca zostanie rozegrana ostatnia kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Trzy dni później w klubie „Olimpijczyka” odbędzie się uroczyste podsumowanie rozgrywek. Ze spokojem do wyżej wymienionych wydarzeń mogą się przygotowywać reprezentanci Straży Pożarnej.

Na finiszu zmagań ograniczą się tylko do obserwowania zmagań konkurentów (pauzują w jedenastej  serii). Wcielą się w rolę widzów z uśmiechem na ustach – rozstrzygnięcia dziesiątej serii sprawiły, że mogą już przyjmować gratulacje za zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Najgroźniejszym konkurentem mógł się okazać na finiszu Joker. W końcu jako jedyny pokonał liderów w bezpośrednim starciu. Dlatego Marco mogło liczyć na gorący doping.

Wsparcie strażaków przyniosło wymierny efekt. Joker prowadził dwukrotnie za sprawą celnych strzałów Sławomira Grablewskiego i Jarosława Krystkiewicza. To nie wystarczyło, bowiem Marco za każdym razem wyrównywało. Dublet ustrzelił Kamil Gorzechowski – drugiego gola wbił trzy sekundy przed końcową syreną. Joker stracił punkty i jedyne o co może jeszcze powalczyć, to tytuł wicemistrza.

To najważniejszy wynik tej kolejki – jedyny mecz, który nie wyłonił zwycięzcy. W pozostałych spotkaniach takich emocji już nie było. Straż pokonała Przewiezimy24 za sprawą m.in. hat-tricka autorstwa Piotra Karpińskiego. Dublet dla Oldboyów 2 ustrzelił Krzysztof Butryn. Zielone Miasto okazało się lepsze od Fantazji, natomiast Oldboye rozbili ostatni w tabeli Body Club. Sześciokrotnie na listę strzelców wpisał się Mariusz Walczak.

Dziesiąta kolejka: Przewieziemy24 – Straż Pożarna 2:5, ZTiR – Oldboy 2 2:4, Marco – Joker 2:2, Zielone Miasto – Fantazja 2:0, Oldboy – Body Club 11:4, Polonia – pauza

Ostatnia kolejka (3 marca): Marco – Fantazja, Body Club – ZTiR, Polonia – Zielone Miasto, Oldboy 2 – Przewieziemy24, Oldboy – Joker, Straż – pauza

Najlepsi strzelcy:  18 – Mateusz Sokół (Marco), 16 – Piotr Karpiński (Straż), 10 – Szymon Masiak (Oldboy II), Mariusz Walczak (Oldboy).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x