Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Olaf Chyliński i Jakub Szumański zwycięzcami gminnego konkursu wiedzy pożarniczej


W Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku przeprowadzony został konkurs wiedzy pożarniczej pt: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W konkursie udział wzięło 24 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.


W pierwszej kategorii wiekowej 1 miejsce zdobył Olaf Chyliński natomiast w 2 kategorii wiekowej 1 miejsce zdobył Jakub Szumański, którzy będą reprezentowali naszą Gminę na szczeblu powiatowym. Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem konkursu był Michał Tuchciński naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Szreńsku.

źródło i fot. Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x