Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal karnawałowy w ŚDS


Trzynastka wcale nie jest pechowa. Właśnie w dniu 13 lutego w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mławie odbył się Bal Karnawałowy połączony z popularnymi Walentynkami. Z tej okazji zaproszeni zostali goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie i Domu Pomocy Społecznej w Bogurzynie, a także władze samorządowe.


Na sali balowej, która przystrojona była czerwonymi balonami i łańcuchami z bibuły, znajdowało się olbrzymie czerwone serce, w którym każdy mógł stanąć do fotografii z ulubioną osobą.

Po oficjalnym otwarciu Balu Karnawałowego wszyscy przystąpili do zabawy przy dźwiękach muzyki disco- polo przeplatanej ciekawymi konkursami. Pierwszym z nich był taniec w parze z balonikiem. Zadaniem każdej pary było dopilnowanie, by podczas tańca balon nie upadł na podłogę. Innym konkursem był taniec na gazecie. Uczestnicy pomimo małej powierzchni do tańca świetnie radzili sobie z podjętym zadaniem. Kolejnym konkursem były znikające krzesła, który należy do najbardziej lubianych. Podczas tej zabawy zawodnicy rozwijali swoją zwinność, sprawność oraz spostrzegawczość. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursach, nagradzani byli słodyczami oraz nagrodami rzeczowymi wykonanymi podczas terapii technicznej, co dodatkowo motywowało do zabawy.

Mini barek na którym nie brakowało ciastek, chrupek, paluszków, cukierków, owoców oraz kawy, herbaty i słodkich napojów sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości i rozmowom. Ta niezwykle udana impreza zakończyła się pożegnaniem gości, którzy najwyraźniej nie mieli ochoty opuszczać mławskiego ośrodka.

źródło i fot. ŚDS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x