Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Czy ktoś znalazł wczoraj telefon w MKM?


Serdeczna prośba do naszych czytelników. Może ktoś znalazł lub widział zgubiony wczoraj w autobusie linii nr 1 MKM około godziny 16-tej telefon?


Utracony aparat to Xiaomi Readme, biało – niebieski z brokatową osłoną tyłu oraz wyraźnymi oznakami używania. Telefon ma przede wszystkim wartość sentymentalną, tym niemniej dla znalazcy przewidziana jest nagroda.

Prosimy o kontakt za pośrednictwem redakcji ([email protected] lub tel. 505 005 399), ewentualnie zwrot do biura rzeczy znalezionych w MKM lub starostwie.

Z ostatniej chwili. Telefon już się odnalazł. Dziękujemy uczciwemu znalazcy!!!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x