Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wtargnął na jezdnię, nawet się nie obejrzał [wlot do Mławy]


Mrożący krew w żyłach każdemu oglądającemu filmik z samochodowej kamerki nadesłał jeden z Czytelników. To autentyczne zdarzenie z dnia 24 lutego br., na wlocie do Mławy od strony Żuromina (droga wojewódzka 544).


– Proszę o publikację załączonego filmu z przestrogą dla pieszych, aby zawsze bacznie się rozglądali. Ludzie muszą być bardziej ostrożni, bo w tej sytuacji arogancja i bezmyślność pieszego mogły doprowadzić do tragedii. Mógł zginąć chłopak, czy kobieta z dziećmi, a kierowca, gdyby nie ten film, mógłby zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej – pisze Czytelnik.

Publikujemy więc wszystkim i pieszym i kierowcom ku przestrodze.

red.

Zobacz także…

Pechowe skrzyżowanie. Dziś już druga kraksa [Aktualizacja: jest nagranie]

U sąsiadów. 18-latek śmiertelnie potrącony na pasach. Zobacz wstrząsające nagranie

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lata temu

Złapać gnoja, spuścić łomot na środku ulicy i na Milicję łobuza!
Za swoją nie uwagę powinien słono zapłacić grzywnę! Skoro kierowcy można przypisać paragraf „stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym” to co można zrobić takiemu idiocie?

Robyrt
Robyrt
2 lata temu

Mandat i madce pokazać nagranie!!!
Dodatkowo profilaktycznie film wyświetlić w szkole, do której uczęszcza nicpoń…

Migotka
Migotka
2 lata temu

Co z Bezmózg !

mławianka
mławianka
2 lata temu

Typowy mławski pieszy, który łazi po jezdni jak krowa po łące. Ślepy i głuchy, bo pewnie słuchawki w uszach i muzyka na cały regulator.
Piesi powinni być bardziej ostrożni od kierowców, bo ich nie chroni karoseria, ani żadna inna kupa żelastwa. Oni nawet nie mają zderzaków.
Ten pieszy gdyby się trafił tek kobiecie za kierownicą BMW byłby zmieciony z jezdni jak liść, suchy liść.
Czym w takiej sytuacji jest mandat w wysokości 400zł?
Przekraczający prędkość ponad dwukrotnie od dozwolonej, to so już nie tylko piraci drogowi, to tak samo jak pijani kierowcy – mordercy!

Ja 72
Ja 72
2 lata temu
Reply to  mławianka

Skąd wiesz, że jest z Mławy??? A może to Ukrainiec albo mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości wynajmujący pokój i uczący się w Mławie.
Widać, że jakby czegoś słuchał lub gapił się w telefon, To typowo mławskie??? Na całym świecie jest wiele zdarzen właśnie z takiego powodu. Nie wiesz tego? Przestan wreszcie stygmatyzować mieszkańców Mławy. Skąd Ty jesteś?
No tak, pamiętam, że gdy mieszkaniec Ciechanowa potrącił dziewczyny na pasach to sugerowałaś, że i tak to nie jego wina. A wiemy wszyscy, że one już właśnie schodziły z pasów. Czego od Ciebie wymagać? Masz jakiś problem? Może Ci w czymś pomóc?

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Ja 72

Napisałam, że typowy mławski pieszy, a nie napisałam, ten pieszy jest z Mławy.
Identycznie zachowują się piesi w Mławie przechodząc przez pasy.
Odnośnie ciechanowskiego kierowcy nie sugerowałam, że jest to wina pieszego, nie wmawiaj mi tego, czego nie napisałam. Piszę tylko, ze to piesi winni bardziej uważać przechodząc przez jezdnię, bo w razie zderzenia z autem zawsze są w gorszej sytuacji.

Nie wmawiaj mi swoich własnych interpretacji.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to twój problem, a nie mój!
Pomóż najpierw sobie, bo tak jak napisałam masz problem.

Ja 72
Ja 72
2 lata temu
Reply to  mławianka

Wyjaśnij proszę czytelnikom w czym jest różnica.
„Typowo mławski pieszy” a „pieszy z Mławy”. Oczywiście oprócz samej formy zdania…..
Rozumiem, że typowo mławski pieszy nie jest z Mławy???? Proszę…..Łatwo wywnioskować co masz na myśli. Oczywiście, znajdziesz zaraz kolejny argument.
A odnośnie wypadku na Żwirki, to przeczytaj siebie…

Okar
Okar
2 lata temu

Teraz sobie wyobraźmy, że kierowca jechałby z prędkością 120 k/h… jak ostatnio BMW na szreńskiej. Pozamiatane…

normal
normal
2 lata temu
Reply to  Okar

Tak,,,,pozamiatane. Tylko, że 120 km/h to nie jest prędkość do miasta. Wszyscy muszą być ostrożni i myślący. Zarówno piesi jak i kierowcy.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x