Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Będzie nowy parking przy ulicy Leśnej


Trwają prace przy budowie miejskiego parkingu niedaleko skrzyżowania ulicy Leśnej z ulicą Pułkownika Stanisława Dudzińskiego. Parking do użytku oddany będzie najpóźniej do 15 czerwca 2020 r.


Jak podaje urząd miasta, ta inwestycja poprawi  w dużym stopniu komunikację i umożliwi zaparkowanie samochodów osobom, które robią zakupy na mławskiej hali targowej lub korzystają z usług okolicznych sklepów. Powierzchnia budowanego parkingu to blisko 1000 m kw. Koszt realizacji wynosi  195 000 zł. Wykonawcą prac budowlanych jest Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
2 lata temu

Patrząc na to jak Strabagu buduje parkingi na OKM to śmiem twierdzić że tej wielkości parking potrafią wybudować w tydzień góra dwa. Ale dla mławskich pseudo budowlańców lepiej dać czas prawie pół roku żeby nie było przypadkiem opóźnień w budowie 🙂 gratulacje panowie.
Swoją drogą UM szybko zauważył że można tam wybudować parking. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Byleby to nie skończylo się tylko na tym miejscu bo takich miejsc do zagospodarowania w Mławie jest dość sporo. Choćby obok Carrefoura czy przy cmentarzu parafialnym od strony Okólnej. A nie przepraszam.. tam już chyba ktoś pomyślał o budowie. Koparka już od kilku lat czeka na sygnał

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Ramzes

Ramzes, ci ludzie z MPDM nie utrzymaliby się w Strabagu z takim podejściem do pracy jaki mają w tej chwili.
W MPDM panuje podobno powiedzenie:
„czy się sto,i czy się lezy, to 3.000 się należy”.

Prawilniak
Prawilniak
2 lata temu
Reply to  Ramzes

Srabag zamiast dać zarobić naszym budowlańcom sponsoruje się jakąś niemiecką chołote

Ramzes
Ramzes
2 lata temu
Reply to  Prawilniak

Strabag do budowy S7 poszukiwał pracowników w mławskim urzędzie pracy a na OKM również pracują Polacy także komentarz nie na miejscu 😉

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu
Reply to  Ramzes

Ale też nie przesadzajmy z liczbą parkingów. Zamiast parkingów powinniśmy rozwijać sieć MKMek.

Ramzes
Ramzes
2 lata temu
Reply to  Czytelniczka

Parkingi również są potrzebne. Ile aut jest zaparkowanych na chodnikach czy na obu stronach ulicy, tak że jest problem z przejazdem? I to nie tylko przez auta osobowe ale i cięzarowe czy właśnie autobusy MKM?

kot
kot
2 lata temu

ciekawe,czy zrobią parking dla podróżnych typu P+R-czyli parkuj i ruszaj dla dojeżdżających pociągiem do pracy,jeśli zrobią dworzec zintegrowany.Już teraz na Wólce stoi mnóstwo samochodów tak dojeżdżających ludzi, w Legionowie jest specjalny wielopoziomowy parking.

jhovani
jhovani
2 lata temu

i znowu ta sama ekipa

mławianka
mławianka
2 lata temu

Ooo, jest postęp… panowie chociaż przestali pozować do zdjęć…

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x