Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

54-letni mławianin wpadł z kontrabandą


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli papierosy różnych marek, bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte ponad 46 tysięcy złotych. Kontrabandę posiadał 54-letni mławianin.


Do przejęcia kontrabandy doszło 25 lutego, na terenie Mławy. Prowadzący czynności policjanci, w samochodzie zatrzymanego ujawnili 20 paczek papierosów różnych marek. Następnie, podczas przeszukania domu mławianina, odnaleziono przechowywany tytoń – łącznie ponad 40 tysięcy sztuk pojedynczych papierosów.

Zgodnie z art. 65 Kodeksu karnego skarbowego, kto nabywa, przechowuje, przewozi, przesyła lub przenosi wyroby akcyzowe stanowiące przedmiot czynu zabronionego (…) lub pomaga w ich zbyciu albo te wyroby akcyzowe przyjmuje lub pomaga w ich ukryciu, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

Postępowanie prowadzi Referat do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
buc
buc
4 lata temu

a ja nie wiem kto

buc
buc
4 lata temu
Reply to  buc

a za co ten minus i co go postawiło???

Tata dilera
Tata dilera
4 lata temu

Dobry chłopak był i mało pił!!!

Autoranty
Autoranty
4 lata temu

Wiadomo pokolenie Stare dało przykład młodym….

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x