Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Nowej Wsi utonął 67-letni mężczyzna. Znamy wstępne ustalenia prokuratury


To prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek. 67-letni mieszkaniec Mławy poszedł łowić ryby, wpadł do głębokiego stawu i utonął. Zaniepokojony jego długą nieobecnością i brakiem kontaktu kuzyn odnalazł jego ciało pływające niedaleko brzegu. Nic nie wskazuje na to, aby do tragicznej śmierci przyczyniły się osoby trzecie.


Do zdarzenia doszło w sobotę 22 lutego. Około godziny 16-tej strażacy ze stawu w Nowej Wsi (gm. Szydłowo) wyłowili ciało mężczyzny, jak się okazało 67-letniego mieszkańca Mławy.  Jak ustaliła mławska prokuratura jego ciało odnalazł kuzyn, który zaniepokoił się długą nieobecnością i brakiem kontaktu telefonicznego.

-Trwa postępowanie przygotowawcze. Podjęte czynności, w tym zarządzona sekcja zwłok pozwolą na ustalenie przyczyny zgonu. Obecnie brak jest podstaw by uznać, że do śmierci przyczyniły się inne osoby. Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania zgonu – informuje Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x