Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzeci tytuł Oszczędnych. Korona dla Szypulskiego


Dobiegły końca rozgrywki dzierzgowskiej ligi futsalu. Po raz trzeci w historii zmagań tytuł mistrzowski zagarnęli reprezentanci zespołu o nazwie Oszczędni Technicznie. Na finiszu potrafili się zdystansować od Oldboyów 2.


Mławska ekipa, podobnie jak przed tygodniem, nie wybiegła na parkiet. O ile wcześniej sama oddała pojedynek walkowerem (ze względu na ferie zimowe nie zebrała odpowiedniego składu), teraz sami otrzymali komplet punktów za darmo. Małpa WPZ odpuściła starcie, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Mławianie cieszyli się z wygranej, ale na ostateczne rozstrzygnięcie w kwestii mistrzostwa musieli czekać do ostatniego spotkania. Gdyby Oszczędni Technicznie polegli, mogliby nawet świętować zdobycie głównego trofeum.

Faworyt nie zawiódł, ale Orły Brzozowo nie złożyły łatwo broni. Polegli dopiero w końcówce, tracąc decydującego gola w jednej z ostatnich akcji. Po dublecie ustrzelili Marek Nadrowski i Marek Morawski. Wśród mistrzów ta sztuka udała się Jackowi Szypulskiemu i Krzysztofowi Kwiatkowi. Ponadto na listę strzelców wpisał się Tomasz Grzybowski.

Szypulski cieszył się nie tylko z drużynowego sukcesu. Z czternastoma trafieniami na koncie cieszył się ze zdobycia korony króla strzelców.

Ostatnia kolejka:  Oszczędni Technicznie – Orły 5:4, Małpa WPZ – Oldboy 2 0:3 – walkower, Paka Rybaka – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x