Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tabliczka z numerem domu to obowiązek. Czy ją masz?


fot.pixabay


Mieszkańców naszego miasta, którzy nie mają na swoich domach aktualnych i dobrze widocznych z ulicy numerów posesji, prosimy o ich umieszczenie. Numer taki ułatwi dotarcie pod dany adres na przykład kuriera, dostawcy pizzy czy też krewnych lub przyjaciół, których dawno nie widzieliśmy. Może też uratować nam życie – od niego bowiem zależy, jak szybko dotrze do nas wezwana karetka pogotowia.

Obowiązek umieszczania w widocznym miejscu na posesji numeru porządkowego wynika z artykułu 47b Ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz artykułu 64 Ustawy z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń. Urząd miasta apeluje o dopilnowanie tego obowiązku.

Źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x