Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowo. Spłonął drewniany warsztat


fot. OSP Strzegowo


Cztery zastępy straży pożarnej prowadziły wczoraj rano akcję gaśniczą w Strzegowie. Pożar objął drewniane zabudowania gospodarcze w pobliżu budynku mieszkalnego. Strażacy ugasili pożar, nie było również osób poszkodowanych. W działania brały udział zastęp OSP Strzegowo, OSP Niedzbórz, OSP Unierzyż i jeden zastęp PSP w Mławie. Do zdarzenia doszło wczoraj (20 lutego) około godziny 06:40.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x