Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jak segregować odpady w Mławie. Zobacz film!


Papier – do worka lub pojemnika niebieskiego, szkło – do zielonego, metal i plastik – do żółtego, odpady biodegradowalne – do brązowego. O tym, jak segregować odpady komunalne, można dowiedzieć się z krótkiego filmu edukacyjnego nagranego w ramach kampanii społecznych Burmistrza Miasta Mława.


Z filmiku możemy się dowiedzieć nie tylko tego, jaki rodzaj odpadów wrzucamy do poszczególnych worków lub pojemników, ale też m.in. czy powinno się opróżniać i czyścić opakowania przed ich wyrzuceniem, a także co zrobić z odpadami, które nie pasują do żadnej z wymienionych kategorii. Zachęcamy do obejrzenia materiału (jest on także wyświetlany m.in. przed seansami filmowymi w mławskim kinie) – wystarczy kliknąć TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x