Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal karnawałowy z Pogodnym Uśmiechem


Koniec karnawału to tradycyjny czas zabaw karnawałowych. W Klubie Seniora Pogodny Uśmiech, każdy czwartek, to okazja do spotkania w dobrym nastroju, od wielu lat bowiem właśnie tego dnia spotykają się regularnie, by wspólnie i w miłej atmosferze spędzić kilka godzin. Tak też było i w zwiastujący rychły koniec karnawału wczorajszy Tłusty Czwartek.


Zorganizowany z tej okazji kostiumowy bal karnawałowy to dla pań i panów była okazja, by zaprezentować swój niecodzienny wygląd. O dodatkowe atrakcje zadbał prezes klubu Henryk Kacprzak. Były to pełne humoru konkursy i zabawy. Między innymi  panie wiązały panom krawaty, czy jadły na czas banany. Z kolei panowie pompowali balony i na tempo zajadali pączki. To wszystko przeplatane było wspólna taneczna zabawą.

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M.......
M.......
2 lata temu

Cóż…., miło popatrzeć na uśmiechniętych starszych ludzi. Stroje – rewelacja. Aż miło. Z pewnością powinno się pomyśleć o dzieciaczkach, np kiedyś, a sięgnęli to lat 70 – 80.., były teatrzyki kukielkowe czy z aktorami- przedstawiające bajki i baśnie. Jakże to działa na wyobraźnię. Komputery oglupiaja. Nie zmuszają generalnie do myślenia w szerokim pojęciu. Mamy przeróżne pimieszczenia do wykorzystania. Kukiełki, pacynki czy aktorzy. A kukiełki na patyczkach i zylkach ktoś pamięta? Młodzieży także coś się należy. Więcej zajęć w MDK. Więcej kół zainteresowań. Konkursów…, czy w tym mieście na prawdę nie chce się już nikomu działać?

Jebeł
Jebeł
2 lata temu

To jest miasto starych ludzi

Mike T.
Mike T.
2 lata temu

A jakiś bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży? Czy tylko seniorzy są w tym mieście? A nie zapomniałem co dwa dni w kinie były bajki dla dzieci oczywiście nie za darmo.

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Mike T.

Co do balu karnawałowego „Pogodnego Uśmiechu” to się nie czepiaj, bo „Pogodny Uśmiech” to klub, który nie jest sponsorowany przez UM. Jest to klub zorganizowany przez samych seniorów takie bale robią z własnych środków.
Co innego jest z klubami działającymi przy MDK, które otrzymują dotacje od UM.

Zazula
Zazula
2 lata temu
Reply to  Mike T.

Proszę zorganizować pociechom bal lub inną atrakcję. Nikt nie broni. Coż trudnego. Dzieci będą szczęśliwe. Niestety widzę, że niektórzy oczekują od innych zaangażowania. Tak wygodniej.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x