Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnysz.  Ukradziono Audi A4 z podziemnego parkingu!


fot. ilustracyjne


Z podziemnego garażu na osiedlu Wojskowym w Przasnyszu zginęło auto o wartości około 50 tys. zł. Wydział kryminalny policji bada kto i w jaki sposób dokonał zuchwałej kradzieży.

– W nocy z parkingu podziemnego nieustalony sprawca dokonał kradzieży auta marki Audi A4 z 2012 roku o wartości 50 tys. zł. Zgłoszenie o zdarzeniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji otrzymali dziś rano. Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy oraz wszystkich okoliczności zdarzenia — informuje podkom. Paweł Rykowski z KPP w Przasnysz.

– Wydział kryminalny intensywnie pracuje i ze względu na dobro śledztwa, które toczyć się będzie pod nadzorem prokuratury, nie możemy przekazać więcej informacji – dodaje.

Jak widać, nawet podziemny garaż nie zapewni naszej własności pełnego bezpieczeństwa. Wytrawny złodziej potrafi ukraść auto nie tylko z ulicy.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x