Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Patryk dziesiąty, Alan szesnasty. Lekkoatleci na mistrzostwach


Dwóch reprezentantów mławskiego Zawkrza zaprezentowało swoje umiejętności podczas halowych lekkoatletycznych mistrzostw Polski U18 i U20. Medalu nie udało się zdobyć, ale – zważywszy na konkurencję – nikt nie może mieć pretensji do podopiecznych Waldemara Łaszczycha.


W przypadku startów z udziałem Alana Sadolewskiego awans na czempionat wywalczyło aż 34 zawodników. Konkurencja była olbrzymia, tym bardziej, że do finału biegu na 400 metrów przedostawała się zaledwie trójka najlepszych.

Zawkrzanin zrobił co mógł –  w swoim wyścigu eliminacyjnym uplasował się na drugiej pozycji. Wynik 50.94 sprawił, że przegrał jedynie z Łukaszem Połczykiem ze Szklarskiej Poręby. Ostatecznie po zaliczeniu wszystkich czasów okazało się, że zawkrzanin uplasował się na szesnastym miejscu.

Alan rywalizował w kategorii U20, natomiast Patryk Bedra walczył w grupie U18. W swojej najlepszej próbie pofrunął w konkursie trójskoku na odległość 12.47. Wyrównał w ten sposób rekord życiowy. Ten rezultat wystarczył do zajęcia dziesiątej pozycji w generalnym zestawieniu.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x