Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Półkolonie w gminie Stupsk to frajda dla dzieci


Choć zimowe ferie jeszcze nie dobiegły końca, to zakończyły się pięciodniowe półkolonie w gminie Stupsk. Były kreatywne warsztaty podczas wypoczynku na miejscu oraz atrakcyjne wycieczki poza teren gminy.


Bazą lokalową tegorocznych półkolonii był budynek Szkoły Podstawowej w Stupsku gdzie przez pierwszy tydzień ferii 45 dzieci spotykało się aby atrakcyjnie spędzić czas wolny od zajęć szkolnych. W tegorocznym programie znalazły się: warsztaty kulinarne, plastyczne, sportowe, gry i zabawy integracyjne, bal karnawałowy, wyjazdy na Zimowy Narodowy, wycieczka do kina, na kręgle i basen.

Półkolonie trwały od 10 do 14 lutego. Ich cyklicznym organizatorem jest gmina Stupsk.

red.

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x