Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niecodzienna sytuacja. Dwa mecze zaplanowane, nikt nie zagrałNiecodzienny przebieg miała dziewiąta kolejka dzierzgowskiej ligi futsalu. Zaplanowano dwa spotkania, ostatecznie jednak nie doszło do żadnego. Oldboye 2 i Małpa WPZ nie zdołały zebrać odpowiedniej kadry, żeby wyjść na parkiet.

W przypadku przasnyszan walkower nie miał już żadnego znaczenia dla kształtu klasyfikacji generalnej. Zakończą sezon na czwartym miejscu – trzecie mają zagwarantowane na dobre Orły Brzozowe. Natomiast Paka Rybaka zamknie całą stawkę.

Znacznie większe konsekwencje miała decyzja mławian. Oldboye 2 odpuścili mecz z Orłami, tracąc w zasadzie szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Mogą jeszcze doścignąć Oszczędnych Technicznie, jednak muszą liczyć na spełnienie dwóch warunków. Aktualni liderzy muszą polec w ostatniej serii z Brzozowem, ale zawodnicy z Mławy muszą ograć Małpę WPZ.

W klasyfikacji strzelców Jacek Szypulski (Oszczędni) zachował bezpieczną przewagę nad Markiem Nadrowskim (Orły). Pierwszy zawodnik ma na koncie tuzin goli, drugi o trzy mniej.

Ostatnia kolejka odbędzie się w czwartek 20 lutego. Oto zestaw par: Oszczędni Technicznie – Orły, Małpa WPZ – Oldboy 2, Paka Rybaka – pauza.

VIII kolejka: Małpa WPZ – Paka Rybaka 0:3 – walkower, Oldboy 2 – Orły 0:3 – walkower, Oszczędni Technicznie  – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x