Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niecodzienna sytuacja. Dwa mecze zaplanowane, nikt nie zagrałNiecodzienny przebieg miała dziewiąta kolejka dzierzgowskiej ligi futsalu. Zaplanowano dwa spotkania, ostatecznie jednak nie doszło do żadnego. Oldboye 2 i Małpa WPZ nie zdołały zebrać odpowiedniej kadry, żeby wyjść na parkiet.

W przypadku przasnyszan walkower nie miał już żadnego znaczenia dla kształtu klasyfikacji generalnej. Zakończą sezon na czwartym miejscu – trzecie mają zagwarantowane na dobre Orły Brzozowe. Natomiast Paka Rybaka zamknie całą stawkę.

Znacznie większe konsekwencje miała decyzja mławian. Oldboye 2 odpuścili mecz z Orłami, tracąc w zasadzie szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Mogą jeszcze doścignąć Oszczędnych Technicznie, jednak muszą liczyć na spełnienie dwóch warunków. Aktualni liderzy muszą polec w ostatniej serii z Brzozowem, ale zawodnicy z Mławy muszą ograć Małpę WPZ.

W klasyfikacji strzelców Jacek Szypulski (Oszczędni) zachował bezpieczną przewagę nad Markiem Nadrowskim (Orły). Pierwszy zawodnik ma na koncie tuzin goli, drugi o trzy mniej.

Ostatnia kolejka odbędzie się w czwartek 20 lutego. Oto zestaw par: Oszczędni Technicznie – Orły, Małpa WPZ – Oldboy 2, Paka Rybaka – pauza.

VIII kolejka: Małpa WPZ – Paka Rybaka 0:3 – walkower, Oldboy 2 – Orły 0:3 – walkower, Oszczędni Technicznie  – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x