Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gorączka sobotniej nocy w mławskim wykonaniu


Zgoła wiosenne temperatury, zdają się dawać niektórym mocno we znaki, o czym świadczyć może incydent w samym centrum naszego miasta. W sobotę 15 lutego, około godziny dwudziestej drugiej w Starym Rynku (a więc pod okiem kamer monitoringu), rozebrany do pasa, młody mężczyzna zachowywał się – nazwijmy to delikatnie – w sposób mocno niekonwencjonalny. 


Będąc na przejściu dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ulicą Chrobrego, zatrzymał się na środku ulicy, wymachiwał rękoma i głośno pokrzykiwał. Kres jego poczynaniom położył prawdopodobnie jeden z jego kolegów, który sprowadził go z ulicy. Ach, to zapewne przez te sobotnie upały!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
29 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
WilekiBrat
WilekiBrat
1 rok temu

Centrum miasta jest ponoć monitorowane…

Gfd
Gfd
1 rok temu

Dzwoniłeś na policję
Żadnych samochodów nie widać na zdjęciach

Edzio
Edzio
1 rok temu

Kara i nic więcej , samochody chciał rozbijać , wymachiwał pięściami i nogami w kierunku nadjeżdżających aut . Brutalne zachowane !

Gfd
Gfd
1 rok temu

Zrobił komuś krzywdę?
Chyba nie.
Zdjął koszulkę, poszedł dalej z kumplem.
O co halo

Mlawianka do gfd
Mlawianka do gfd
1 rok temu
Reply to  Gfd

Rozwalił znak, śmietnik, choinkę przy zlotniku.No tak, tylko zdjął koszulkę….

Gfd
Gfd
1 rok temu

Zgłosiłaś na policję
Jesteś sygnalistą

Gfd
Gfd
1 rok temu

Przy złotniku nie ma żadnej choinki
Nie fantazjuj

Media
Media
1 rok temu

Idąc z kościoła widziałem co ten pajac zrobił że znakiem jaka siła świra .Postawić to tam żeby to naprawił Nagranie macie Kazdyvniech wypije ale nie wyxywajmy się na rzeczach martwych i ludziach.Naprawa znaku to będzie odpowiednią karą dla Pana a nie tam jakieś artykuły i cieszaa Ustawić go kiedy najwięcej ludzi chodzi o niech naprawia i cwaniakuje

Gfd
Gfd
1 rok temu
Reply to  Media

O 22 szedłeś z kościoła
Na pasterce byłeś w lutym

DO gtd
DO gtd
1 rok temu
Reply to  Gfd

Dziś jest niedziela !

Elwis
Elwis
1 rok temu
Reply to  Gfd

Gfd to chyba twój kumpel że tak go Bronisz wariatów wszędzie pełno zamiast wziąć się za robotę to z nudów i z używek odbija

Tdg
Tdg
1 rok temu
Reply to  Media

Pewnie po narkotykach!

Wieśniak
Wieśniak
1 rok temu

Nie z[wymoderowano] się wszyscy po kolei. Wypił trochę za dużo i robicie wielkie halo, rozumiem gdyby od pasa w dół był nagi, ale, że nie miał koszulki na sobie? Przyjdzie lato to sądzę, że co drugi komentujący będzie latał z bebechem na wierzchu.

Wieśniak
Wieśniak
1 rok temu
Reply to  Wieśniak

I to też się liczy wspaniałej redakcji, już chyba naprawdę nie ma o czym pisać. Pozdrawiam środkowym palcem.

Mieszkaniecmlawiak
Mieszkaniecmlawiak
1 rok temu
Reply to  Wieśniak

No tak, teraz środkowy palec jest na topie….a pokazuje to szczególnie młodzież błądząca w mieście..

Sasza
Sasza
1 rok temu
Reply to  Wieśniak

Przypuszczam, że gdyby ten pan po prostu przeszedł, to nikt nie zwróciłby uwagi, ale swoim głośnym performancem sam na siebie skierował uwagę.

Gość
Gość
1 rok temu

No i mamy skutki zmian klimatycznych 😉

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

A ta osoba wyraziła zgodę na publikację jego zdjęcia? Wydaje mi się że nie.

Włącz myślenie Anonimowo
Włącz myślenie Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Jeśli afiszował się w centrum miasta i przed monitorem ze swoją głupotą to bankowo ucieszy się z szerszej popularności.

Alfonso Pawlacz
Alfonso Pawlacz
1 rok temu

Kij w mrowisko wsadzę… owszem taki stan upojenia alkoholowego zwiększa prawdopodobieństwo wpakowania się w tarapaty. Ale podsumujmy: kolega latał bez koszulki. Zrobił jak chciał.
Uważam za grubą przesadę moralizatorski ton niektórych wypowiedzi samych świętych i o żelaznej dyscyplinie wzorowych mężów i ojców.

Myszka
Myszka
1 rok temu

Nacpal się dziadostwa i głupoty robi narkotyki dopalacze i inne dziadostwo za to powinna być surowa kara bo nie tylko młodzież się tym truje teraz to plaga bo nie ma kary a później tragedie się rozgrywaja

Prawilniak
Prawilniak
1 rok temu
Reply to  Myszka

Po alkoholu też się takie rzeczy zdarzają

Mlawiakwiesniak
Mlawiakwiesniak
1 rok temu

A gdzie patrole policji?! Cuda dzieje się no nocach przy działkach pod lasem, na parkingach przed super msrketami ‐CUDA. Młodzież czuje się bezkarna.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Szarych komórek to widać u ciebie mlawiakuwiesniaku brak, oj brak. Już nawet nie chce się tłumaczyć nic takim mądralom jak ty, bo i tak niczego nie zrozumieją.

El Chapo
El Chapo
1 rok temu

W głowach się po przedstawiało tej młodzieży. Wojsko obowiązkowe by zrobili znowu to by się ich wychowało jak matka z ojcem nie potrafią a tak co raz gorzej na tym świecie.

Piotr
Piotr
1 rok temu
Reply to  El Chapo

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dodatkowo powinniście pokazać twarz tego odważniaka, aby dziś mógł się poczuć jak młody Bóg. Na każdym portalu Mławskim twarz tego młodzieńca, może wtedy by poczuł choć trochę wstydu za swoje wyczyny po alkoholu.
Pij mniej tego niebieskiego płynu, bo widać, że trochę w głowie Ci się przewróciło od tej dawki. Mamy nadzieję, że dziś to widzisz co wczoraj robiłeś, bo może nie pamiętasz i rodzice zobaczą jakiego idiotę wychowali.

Kroll
Kroll
1 rok temu
Reply to  El Chapo

Gdyby taki król życia trafił do wojska to na unitarce strzelił by sobie w łep bo nie wytrzymał by ciśnienia.
Tyle w temacie

124
124
1 rok temu
Reply to  Kroll

Albo położył kilku

Zenek
Zenek
1 rok temu

A ta pani z MKM kiedy będzie jeździła hmm jak drzwi się otwierały to klin było od rajstop widać tęsknię za tym widokiem i za jej nosem

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x