Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy wyjechali ratować nieprzytomną. Po sąsiedzku spostrzegli i ugasili pożar


Dziś (15 lutego) kilka minut po godzinie 16-tej strażacy otrzymali zgłoszenie o starszej i nieprzytomnej osobie w jednym z budynków w miejscowości Kowalewo (gm. Wiśniewo). Będąc już na miejscu zauważyli dym wydobywający się spod dachu sąsiedniej posesji. Jak się okazało, zapaliły się tam sadze w kominie. Mławska straż pożarna zadysponowała do działań gaśniczych podnośnik hydrauliczny. Pożar został ugaszony.


red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x