Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na drogach mgła i ślisko. Pod Trzcianką dachowało Seicento


Uwaga kierowcy! Bardzo złe warunki utrzymują się na wszystkich drogach już od wczesnego rana. Spadek temperatury spowodował oblodzenie jezdni, do tego utrzymująca się mgła zmniejsza widoczność. W takiej sytuacji łatwo o wypadek.


Doświadczył tego dzisiaj kierowca Seicento. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 615 na odcinku pomiędzy Trzcianką a Wolą Szydłowską. Kierowca wpadł w poślizg, a auto wpadło do rowu i wywróciło się na dach. W momencie przybycia policji, kierowcy nie było już w pojeździe. Droga jest przejezdna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x